KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10884397

nr 1088 4397

Akvarell

signerad, Religiöst motiv, 37x25

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 6 februari 2017
kl 19:29:05

6/2 19:21:48 1      100 kr
6/2 19:24:05 2      Vinnande bud