KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 5933090
nr 593 3090
Akvarell
signerad, Olofsborg, Finland, 18x37
Utrop:
100 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 10 augusti 2009
kl 19:57:31
200 kr
450 kr
300 kr
400 kr
500 kr
750 kr
600 kr
700 kr
800 kr
1.000 kr