KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 6661679

nr 666 1679

Akvarell

signerad och daterad 1896, förälskat par i gunga, 46x29

Utrop:

300 kr

Såld:

500 kr

måndag 8 november 2010
kl 17:15:12