KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 6093059
nr 609 3059
Akvarell
Signerad, Nordafrikansk gatubild, 30x19
Utrop:
100 kr
Såld:
700 kr
måndag 9 november 2009
kl 19:28:55
100 kr
200 kr
650 kr
300 kr
400 kr
500 kr