KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10673133

nr 1067 3133

Akvarell

signerad, -90, Moskva, 22x27

Utrop:

400 kr

Såld:

100 kr

måndag 7 november 2016
kl 19:48:42

7/11 19:21:38 1      Vinnande bud