KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 6082614

nr 608 2614

Akvarell

signerad 1919, landskap med hus, 15x16

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 2 november 2009
kl 18:01:01

2/11 17:41:02 1      Vinnande bud