KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 11386421
nr 1138 6421
Akvarell
Signerad L Rossi, Motiv från Forum Romanum, Rom, 20x28
Utrop:
1.000 kr
Såld:
350 kr
måndag 23 oktober 2017
kl 20:29:04
300 kr