KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 4413602

nr 441 3602

Akvarell

Signerad. Hens, 'Tanter på bänk framför torp' 24x29

Utrop:

100 kr

Såld:

100 kr

måndag 27 november 2006
kl 16:27:54

26/11 19:12:25 1      Vinnande bud