KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8639580

nr 863 9580

Akvarell

signerad, -73, figurer, bladets mått: 38x55

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 2 december 2013
kl 19:24:56

30/11 21:15:42 1      100 kr
2/12 19:19:54 2      Vinnande bud