KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7641359

nr 764 1359

Akvarell

signerad E. Kesselbauer, "Strohblumen", 45x39

Utrop:

300 kr

Såld:

550 kr

måndag 11 juni 2012
kl 19:42:19