KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13348166

nr 1334 8166

Akvarell

Signerad Birgersdottter, daterad -82. Akvarell, 44x44 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 29 juni 2020
kl 18:52:36