KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 11208315
nr 1120 8315
Anders Wallin
(f. 1953), Sverige
Akvarell, signerad, Anders Wallin (f. 1953), bladets mått: 47x60
Anders Wallin, svensk målare född 1953.
Utrop:
800 kr
måndag 31 juli 2017
kl 19:17:20