KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 6307515
nr 630 7515
Akvarell
signerad-53, sällskap, 56x38
Utrop:
100 kr
Såld:
500 kr
måndag 22 mars 2010
kl 19:44:10
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr