KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 2937468

nr 293 7468

Akvarell

sign. ii Tillskriven Ivan Ivarson 22x28

Utrop:

4.800 kr - 5.000 kr

Såld:

4.800 kr

måndag 5 januari 2004
kl 12:00:00

Signe Persson-Melin (f. 1925)