KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 2884033
nr 288 4033
Akvarell
sign. D. Cox, Värdshusinteriör 63x76
Utrop:
2.000 kr
Såld:
7.200 kr
måndag 24 november 2003
kl 18:00:00
2.100 kr
7.000 kr
3.600 kr
3.800 kr
3.900 kr
5.500 kr
7.100 kr
6
Signe Persson-Melin (f. 1925)