KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 6088384

nr 608 8384

Akvarell

sign. C E C, Carl Egron Cambell, (1883-1967), landskap, 25x17

Utrop:

100 kr

Såld:

100 kr

måndag 2 november 2009
kl 17:51:09

1/11 18:42:56 1      Vinnande bud

Signe Persson-Melin (f. 1925)