KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14299526
nr 1429 9526
Akvarell
Siden, Kina, Tiger, yttermått inklusive ram: 104x47, akvarell. Signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 1 november 2021
kl 20:27:45
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr