KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 11435581
nr 1143 5581
Ryno Frieberg
(1920-2018), Sverige
Akvarell, Ryno Frieberg (f. 1920), Sverige. Olivträd, signerad, 1979,24x34
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 13 november 2017
kl 18:23:09
300 kr
600 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
Ryno Frieberg
Läs mer om Ryno Frieberg