KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 11435156
nr 1143 5156
Akvarell
2 st, Rune Johansson, signerade och daterade, 19x29
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 13 november 2017
kl 19:56:04
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)