KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12296356
nr 1229 6356
Rudolf Carlborg
(1892-1963), Sverige
Akvarell, Kortspelare. Signerad, daterad 1940, ca 35x25 cm
Rudolf Carlborg, svensk bildkonstnär född 1892, död 1963.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 21 januari 2019
kl 19:50:04
150 kr
200 kr
Rudolf Carlborg
Läs mer om Rudolf Carlborg