KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10683017

nr 1068 3017

Rolf Lidberg

(1930-2005), Sverige

Akvarell, Rolf Lidberg (1930-2005), Troll, signerad. -78

Rolf Lidberg, svensk målare född 1930, död 2005.

Utrop:

5.000 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 14 november 2016
kl 18:50:37

12/11 05:08:59 1      2.000 kr
14/11 18:45:37 2      Vinnande bud

Rolf Lidberg

Läs mer om Rolf Lidberg