KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12353146

nr 1235 3146

Akvarell

Ro Cherif, Istanbul, Signerad, bladets mått: 27,5x40

Konditionsrapport: fläckar

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 18 februari 2019
kl 20:53:31

18/2 20:48:32 1      Vinnande bud