KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 2873297
nr 287 3297
Akvarell
Religiöst motiv, 1800-tal, 21x17
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 24 november 2003