KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12167091

nr 1216 7091

Primus Mortimer Pettersson

(1895-1975), Sverige

Akvarell, Primus Mortimer Pettersson (1895-1975), Sverige. Landskap, signerad. PMP, 26x35

Utrop:

1.500 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 12 november 2018
kl 18:54:19

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Primus Mortimer Pettersson

Läs mer om Primus Mortimer Pettersson