KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12167091

nr 1216 7091

Primus Mortimer Pettersson

(1895-1975), Sverige

Akvarell, Primus Mortimer Pettersson (1895-1975), Sverige. Landskap, signerad. PMP, 26x35

Utrop:

1.500 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 12 november 2018
kl 18:54:19

Primus Mortimer Pettersson

Läs mer om Primus Mortimer Pettersson