KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16715118
nr 1671 5118
Philip von Schantz
(1928-1998), Sverige
Komposition. Signerad, daterad -61. Akvarell, bildmått: 31x38 cm, yttermått inklusive ram: 52x58 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 6 januari 2025
kl 20:49:21
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
Philip von Schantz
Läs mer om Philip von Schantz