KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16227425
nr 1622 7425
Peter Kolacz
(f. 1968), Kanada
Komposition. Akvarell, bildmått: 100x70 cm, yttermått inklusive ram: 112x80 cm. Ej signerad
Peter Kolacz, bildkonstnär född 1968.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
tisdag 11 juni 2024
kl 05:44:20
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg 1.000 kr
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor