KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13027052
nr 1302 7052
Akvarell
P I Björk, Signerad, "Hötorget den 13 maj 1938", 28x35 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 20 januari 2020
kl 20:55:05
17/1 18:57:06
100 kr
18/1 20:39:38
20 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm