KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15175227

nr 1517 5227

Osvald Eslon

(1895-1961)

Osvald Eslon (1895-1961), Venedig, Signerad. Akvarell, bildmått: 30x42 cm, yttermått inklusive ram: 51x61 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 23 januari 2023
kl 19:24:57