KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 4413699
nr 441 3699
Akvarell
orientaliskt motiv, Sign. Mariano Garcia Roma -86, 80x56
Utrop:
10.000 kr
Såld:
25.000 kr
måndag 27 november 2006
kl 16:00:01
Signe Persson-Melin (f. 1925)