KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8639731
nr 863 9731
Akvarell
Olle Hjortzberg, monogramsign. O H, sydländskt motiv, motivet: 25x34 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 2 december 2013
kl 20:03:26
100 kr
200 kr
400 kr
1.200 kr
600 kr
6
800 kr
7
1.100 kr
7
1.400 kr
1.900 kr
1.900 kr
8
1.600 kr
8
1.800 kr
8