KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15816216
nr 1581 6216
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Utsikt Stockholm. Signerad, daterad -87. Akvarell, bildmått: 20x34, yttermått inklusive ram. 35x48 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 november 2023
kl 18:25:26
25/11 14:52:59