KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15553157
nr 1555 3157
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Slott vid å, otydlig signatur, daterad 1930, bladets mått: 27x34 cm, yttermått inklusive ram: 30x36 cm. Signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 14 augusti 2023
kl 20:13:41
100 kr
150 kr