KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8928402
nr 892 8402
Akvarell
Oidentifierad konstnär, signerad. 1972, Vårvinter Åland, motivet: 24x25
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 5 maj 2014
kl 18:05:12
4/5 13:40:03
100 kr
5/5 08:15:32