KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12012190
nr 1201 2190
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Signerad, Skogsberg, 1915,60x80
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 3 september 2018
kl 19:32:42
100 kr
450 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)