KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 11641351

Akvarell

nr 1164 1351

Oidentifierad konstnär, signerad Rio 1916, motivet: 16x22

Utrop:

1.500 kr

Startbud:

300 kr

Såld:

500 kr

måndag 19 februari 2018
kl 20:35:45