KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 17569185

nr 1756 9185

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Signerad Paul, södermotiv. Akvarell, bildmått: 28x39 cm, yttermått inklusive ram: 42x53 cm

Utrop:

300 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 18:15:27)
Uppdatera
Visning

fredag 30/1, lördag 31/1, söndag 1/2 och måndag 2/2

Auktionen
avslutas:

måndag 2 februari kl 20:17:39

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 800 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 800 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor