KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14976222
nr 1497 6222
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Signerad Luizio, Italiensk bergsby. Akvarell, bildmått: 48x58 cm, yttermått inklusive ram: 67x77 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 24 oktober 2022
kl 20:51:50
22/10 14:18:26
100 kr
24/10 16:04:21