KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12757048

nr 1275 7048

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Signerad HS, 34x25 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

500 kr

måndag 16 september 2019
kl 19:43:52