KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13954031

nr 1395 4031

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Signerad, akvarell, Stadsmotiv, 31x39, yttermått inklusive ram: 46x52 cm

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 3 maj 2021
kl 20:47:11

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor