KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15664231
*
nr 1566 4231
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Signerad, akvarell, daterad -86, Nybroviken, 30x23 cm, yttermått inklusive ram: 33x26 cm
Följerätt
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
Sista tid för bud online:
måndag 25 september 2023
kl 18:31:11
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
22/9 22:18:21
1
100 kr
25/9 10:17:47
2
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller nybrokajen nybroviken stockholm stockholmiana stockholmsmotiv vattenfärg östermalm
-
7238 Akvarell
Björn Blomberg (1925-2003), "Snöbyar, Torneträsk"...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:20
-
7117 Akvarell
Carl Anton (f. 1933), Sverige. Gamla Stan. Signera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:36
-
7118 Akvarell
Carl Anton (f. 1933), Sverige. Kustbild. Signerad...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:23
-
7019 Akvarell
Elis Aidanpää, fjällmotiv. Signerad, daterad 64, a..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:56
-
7124 Akvarell
födelsedagstavla, 1800-tal, björkram, 32x38 cm, yt..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:24
-
1008 Akvarell
Gösta Werner (1909-1989), Sverige. Signerad, dater..//
Aktuellt bud: 1.500 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:06
*
Akvarell
nr 1566 4231
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Signerad, akvarell, daterad -86, Nybroviken, 30x23 cm, yttermått inklusive ram: 33x26 cm
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 300 kr |
Såld: | 150 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 25 september 2023 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
22/9 22:18:21 | 1 | 100 kr |
25/9 10:17:47 | 2 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller nybrokajen nybroviken stockholm stockholmiana stockholmsmotiv vattenfärg östermalm
-
7238 Akvarell
Björn Blomberg (1925-2003), "Snöbyar, Torneträsk"...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:20 -
7117 Akvarell
Carl Anton (f. 1933), Sverige. Gamla Stan. Signera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:36 -
7118 Akvarell
Carl Anton (f. 1933), Sverige. Kustbild. Signerad...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:23
-
7019 Akvarell
Elis Aidanpää, fjällmotiv. Signerad, daterad 64, a..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:56 -
7124 Akvarell
födelsedagstavla, 1800-tal, björkram, 32x38 cm, yt..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:24 -
1008 Akvarell
Gösta Werner (1909-1989), Sverige. Signerad, dater..//
Aktuellt bud: 1.500 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:06