KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14204281
nr 1420 4281
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad "EJ", "Mentone 1890 mars". Akvarell, bildmått: 43x29, yttermått inklusive ram: 55x41 ca
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 27 september 2021
kl 20:39:15
2.200 kr
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
2.600 kr