KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12191459

nr 1219 1459

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Landskap, signerad. 1977,65x87

Utrop:

500 kr

måndag 26 november 2018
kl 19:03:01