KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16123460

nr 1612 3460

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Konstnär vid staffli. Akvarell, bildmått: 13x8, yttermått inklusive ram: 18,5x13,5. Ej signerad

Utrop:

600 kr

Såld:

1.400 kr

måndag 15 april 2024
kl 20:17:21