KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14188388
nr 1418 8388
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Kina, persikor. Signerad. Bildmått: 45x67, yttermått inklusive ram: 65x87, akvarell
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 13 september 2021
kl 18:12:10
300 kr
350 kr