KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12894120
nr 1289 4120
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Fiskande flicka, omkring 1900. Ej signerad. Akvarell, 27,5x21 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 18 november 2019
kl 18:36:38
100 kr
150 kr
200 kr