KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 17166080
nr 1716 6080
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, religiöst motiv, 38x21 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 11 augusti 2025
kl 18:38:46
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr