KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12012074
nr 1201 2074
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Båt till havs. Signerad K Lewenhaupt, daterad KL 46. Motivet: 22x28 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 3 september 2018
kl 19:38:07
300 kr
350 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.000 kr