KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15553152

nr 1555 3152

Akvarell

Oidentifierad konstnär. 1800-tal, ej signerad, akvarell, kvistplockerska. Bladets mått: 25x20 cm, yttermått inklusive ram: 39x33 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 14 augusti 2023
kl 20:04:08