KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15553152
nr 1555 3152
Akvarell
Oidentifierad konstnär. 1800-tal, ej signerad, akvarell, kvistplockerska. Bladets mått: 25x20 cm, yttermått inklusive ram: 39x33 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 14 augusti 2023
kl 20:04:08
100 kr
250 kr