KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell & blyerts 14003403
nr 1400 3403
Akvarell & blyerts
2 st, Hader Hagberg. Signerade, 1900-tal, fåglar. Motivet: 21x40, yttermått inklusive ram: 33x52cm, akvarell
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 31 maj 2021
kl 18:10:31
31/5 10:22:43