KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15889055
nr 1588 9055
Akvarell
Noel Cusa. Fåglar. Signerad. Akvarell, yttermått inklusive ram: 44x55cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 18 december 2023
kl 18:25:56
100 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr